Porady hydrauliczne:

Porady elektryczne:

Porady malarskie:

Porady stolarskie:

Porady remontowe:

Porady ślusarskie:

Naprawa szafek i szuflad kuchennych.

Naprawiacz oferuje Państwu usługi stolarskie polegające na naprawie uszkodzonych mebli kuchennych oraz szaf, łóżek, komód. Naprawa polega na przywróceniu naszych mebli do użyteczności tak aby nadawały się do dalszego używania - przywrócenie ich do dawnej świetności. Szafki kuchenne. Naprawa szafek kuchennych w przeważjącej mierze polega na naprawie uszkodzonego zawiasu w drzwiach – frontach. Im bardzie szafka jest używana tym szybciej zawiasy ulegną uszkodzeniu.


Naprawa szaf

Rys. 1 Naprawa zawiasu w szafce kuchennej, naprawy szafek kuchennych, wyrwane mocowanie zawiasu.

Może się zdrzyć naprawa szafki kuchennej gdzie wyrwane jest z płyty meblowej mocowanie zawiasu, co w konsekwencji prowadzi do wygięcia zawiasu szafki meblowej lub kuchennej i wyłamania zawiasu. W jednym jak i drugim przypadku Naprawiacz jest w stanie naprawić uszkodzoną szfkę kuchenną, zawias należy wymienić i dokonać naprawy mocowania zawiasu.

Naprawa szaf

Rys.2. Naprawa uszkodzonego zawiasu, naprawa szafek kuchennych Warszawa.

Nie będę tu opisywał rodzajów zawiasów do poszczególnych szafek kuchennych z uwagi na ich mnogość i różnorodność. Pomine również teleskopy gazowe (siłowniki) do szafek górnych oraz zawiasy- mechanizmy specjalne do frontów podnoszonych pionowo nad szafkę kuchenną.

Szuflady w szafkach kuchennych

Częstą usterką szuflad w szafkach kuchennych jest wypadanie szuflad z wnęki bądź wyrwanie frontu szuflady z obudowy.

Naprawa szaf

Rys.3 Uszkodzony front w szufladzie. Naprawa szafek kuchennych, naprawa zawiasów.

Naczęściej naprawa szuflad polega na wymianie uszkodzonej części, prowadnicy lub zespołu prowadnic, właściwej regulacji. Sklejeniu korpusu szuflady i dopasowanie jej do szerokości wnęki szafki kuchennej.

Naprawa szaf

Rys. 4. Naprawa prowadnic w szufladzie. Naprawa szafek kuchennych.

Czasami zdarza się iż należy zmniejszyć szerokość otworu (szerokość szafki kuchennej) - dotyczy to wnęk w szafach przesuwnych, bądż szafach wolnostojących.

Naprawa szaf

Rys. 5. Naprawa szuflad w szafkach kuchennych. Usługi stolarskie Warszawa

Naprawa szaf

Rys.6. Naprawiona szuflada. Naprawa szafek kuchennych w Warszawie.

Jak mamy naprawione szuflady i zawiasy w naszych szafkach kuchennych to wówczas pozostaje nam tylko regulacja frontów. Regulacja drzwiczek w naszych szafkach ma na celu komfortowe ich używanie. Drzwi nie mogą ocierać o inne drzwi-fronty, nie mogą też odstawać od korpusu szafki, szczeliny pomiędzy frontami naszych szafek kuchennych powinny być o tej samej szerokości na całej ich długości.

Naprawa szaf

Rys. 7 Szafki kuchenne po naprawie i regulacji frontów

Oprócz naprawy szafek kuchennych i szuflad Naprawiacz wykonuje również półki na specjalne życzenie klienta. Półki do kuchni, półki do łazienki, półki do pokoju, półki na książki czy kosmetyki. Półki najczęściej wykonujemy z płyt laminowanych w kolorystyce uzgodnionej z klientem.

Naprawa szaf

Rys. 8. poglądowo półka do kuchni. Naprawa szafek kuchennych. Usługi stolarskie Warszawa.

Naprawa szaf

Rys. 9 Poglądowo wycinanie otworu w blacie kuchennym pod zlewozmywak i jego wymiana.

Naprawiacz świadczy usługi stolarskie w całej Warszawie, naprawy mebli kuchennych realizujemy i dojeżdżamy do wszystkich dzielnic w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) oraz do miejscowości pod warszawskich: Legionowo, Jabłonna, Marki, Ząbki, Zielonka.
Dla nas nie ma rzeczy trudnych, my po prostu wiemy jak…
Wystawiamy fakturę Vat
Zamawiać usługę można telefonicznie 570 247 247 lub mailowo: kontakt@naprawiacz.waw.pl